Atidarytas naujasis „Lono“ salonas

@ jonavoszinios.lt

„Iki šiol „Lonas“ buvo krautuvė J.Basanavičiaus gatvėje, nuo šiol tai – erdvus salonas“, - juokavo įmonės „Lonas“ steigėjas Kazimieras Jakutis.

Ketvirtadienį naujoje „Norfoje“ atidarytas erdvus 200 kvadratinių metrų salonas, kuris savo dizainu ir erdvėmis prilygsta įmonės salonams didmiesčiuose.

Naująjį saloną svečiams pristatė įmonės vadovas Domas Jakutis, o atidarymo juostelę kirpo visa didelė Jakučių šeima – tėvai ir keturi broliai.

Jonavos įmonė „Lonas“, šiemet švęsianti jau 24-uosius gyvavimo metus, yra pristatoma kaip šeimos verslo pavyzdys: sukurta K.Jakučio, o dabar vadovaujama jo sūnaus Domo. Įmonėje dirba bei skirtingiems padaliniams vadovauja ir dar trys Jakučių šeimos vaikai, į bendrovės plėtrą jau ne vienerius metus aktyviai įsijungusi ir žmona bei mama Birutė Jakutienė.

„Kai mūsų klausia, kodėl mums sekasi, aš sakau, kad todėl, kad mes geriau miegam“, - atidarymo metu kalbėjo įmonės vadovas D.Jakutis.

Naujame salone jonaviečiai galės rinktis ne tik lietuviškus čiužinius iš Trispalvės kolekcijos, tačiau ir lovas.

Į naujojo salono įrengimą investuota apie 20 tūkst. eurų. Tai – jau vienuoliktasis įmonės atidaromas salonas Lietuvoje.

Nuo atidarymo dienos iki gegužės 15-osios naujame salone bus taikoma 10 proc. nuolaida naujai čiužinių kolekcijai. 

Komforto meistrais tituluojama įmonė siekia, jog salonai nebūtų tik paprastos čiužinių parduotuvės, o jų erdvės netaptų užverstos gausybe skirtingų gaminių - jos vilioja šviesumu ir namus primenančiu jaukumu.