@ jonavoszinios.lt

Informuojame, kad nuo 2017 m. lapkričio mėn. 2 d. atidaromas Žemės paėmimo visuomenės poreikiams Europinio standarto geležinkelio linijos Kaunas – Lietuvos ir Latvijos valstybių siena nutiesti Jonavos r. sav. projekto (toliau – ŽPVP projektas) informacinis biuras.

Informacinis biuras veiks 2017 m. lapkričio 2 d. ir gruodžio 7 d. nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Jonavos r. sav. administracijos Kosakovskio salėje, Žemių g. 13, Jonava. Nuo 2018 m. informacinis biuras veiks:

                          Vieta

          Data

                   Laikas

Jonavos r. sav. administracijos patalpose, adresu Žeimių g. 13, Jonava

     2018-01-04

     2018-02-01

     2018-03-01

     2018-04-05

nuo 9.00 val. iki 14.00 val.

 

 

Šalia informacinio biuro bus įrengtas informacinis stendas, kuriame bus galima susipažinti su formuojamais ir planuojamais išpirkti žemės sklypais ir jų ribomis, todėl atvykstant būtina žinoti Jums aktualaus žemės sklypo unikalų numerį.

Į informacinį biurą kviečiami su ŽPVP projektu susiję vietos gyventojai, ūkininkai, žemės savininkai, naudotojai bei visi kiti suinteresuoti asmenys. Informaciniame biure bus teikiama informacija apie ŽPVP projekto pagrindinius etapus, terminus, formuojamus ir dalinamus žemės sklypus, atliekamus kadastrinius matavimus, nustatomas geležinkelio apsaugos zonas, žemės išpirkimo visuomenės poreikiams ir nuostolių atlyginimo procedūras bei atsakoma į su ŽPVP projektu susijusius klausimus.

Informaciniame biure dirbs projektą įgyvendinančios institucijos, ŽPVP projekto rengimo, žemėtvarkos bei turto vertinimo specialistai, kurie bus pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Visi neturintys galimybės atvykti informacinio biuro darbo metu, gali savo klausimus ir pasiūlymus teikti e. paštu k.rackauskaite@litrail.lt. Į gautus klausimus ir pasiūlymus bus atsakoma per 3 darbo dienas.

Nuotrauka 15min.lt