@ jonavoszinios.lt

"Siunčiu Jums nuotraukas, kaip "Maxima", esančios Kosmonautų g. 17, tinklo vairuotojai ir darbuotojai iš parduotuvės surinkinėja iš taromato tarą.  Tai jau ne pirmas atvejis, kai sunkiasvorės mašinos važiuoja ant paties šaligatvio, taip trukdydamos žmonėms eiti šaligatviu, taip pat gadina, laužo šaligatvį, juk mes, visi miesto gyventojai mokame už aplinkos tvarkymą, šaligatvių perklojimą, sutvarkymą naujais. "Maxima" administracija buvo perspėta, bet jokių išvadų nepadaro. 

Keliant mašinos keltuvą su tara buvo užkliudytos taromato durys, jos iškrito visai šalia prekiaujančio ūkininko, griūdamos išbarstė jo prekes. Gerai, kad nebuvo tuo metu žmonių, nes būtų pasibaigę liūdnai. Visai neseniai, surenkant tarą iš taromato, krito visa paletė su alaus buteliais ant važiuojamosios kelio dalies, taip užtverdama kelią. O jeigu ji būtų nukritusi ant vaiko ar važiuojančios mašinos, kas tada būtų? Kokios būtų pasekmės?" (Kosmonautų g. 42 namo gyventojai). 

Renata Saulytė, "Maxima.LT komunikacijos skyriaus vadovė:  "Visų pirma apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Dėkojame bendruomenės atstovams už išsakytas pastabas. Stengiamės būti atsakingu vietinių bendruomenių nariu ir visada atsižvelgiame į mums išsakomas pastabas. Sunkiasvoriai automobiliai, kurie atvažiuoja surinkti depozitinę tarą, tai turi daryti rampoje, o ne prie paties taromato. Mūsų žiniomis nuotraukoje užfiksuotą dieną automobilis negalėjo privažiuoti prie rampos, kadangi privažiavimas buvo užblokuotas kitu automobiliu, tad vairuotojas nusprendė tarą susirinkti privažiuodamas prie paties taromato. Mes jau kreipėmės į savo krovinių skyrių ir tikimės, kad panaši situacija nepasikartos".